Sa mõtled niikaua praktiliselt,kuni kohtud temaga siis on su mõistus kadunud.

Elu on tee. Sinu lugu siin ilmas. Õnn on see kui oskad ja julged oma loo järgi elada, kui leiad oma südame ja õpid seda kuulama. Armastus on see, kui inimene on siit maailmast üles leidnud endast kunagi lahutatud poole. Sa tead, et tema on õige, sest teie hinged räägivad.

On mehi , kes lubavad naistele, et toovad tähed ja kuu taevast alla. Kuid õnneks on ka olemas mehi, kes viivad naise enda tähtede ja kuu juurde.

Nutan kasvõi hinge seest. Naeran teised naerma. Tantsin õhtud hommikuteks. Magan päeva maha. Töötan laipväsinuks. Armastan südame hellaks. Laulan hingest mööda hääle ära. Jooksen soovist kedagi näha põlved lõhki. Vihastan sõnni sarvedeni. Aga ma tunnen ja tahan ja elan. See on minu variant võimalusest olla. Sest kui seda juba kõike teha, siis kirega, kartmata kukkuda, komistada, takerduda, pettuda. Ka marraskil põlvega saab uuesti püsti tõusta.

USA’s viidi läbi uuring, mille käigus selgitati välja, et kõik armunud inimesed hoiavad sõnumit lugedes telefoni paremas käes. Kallis, kummas käes sul telefon on ?

At this moment 3.7 millions are sleeping, 2.3 millions are falling in love, 4.1 million are eating & only one cute person in the whole world is reading my SMS. Good Night!

http://kkaisuu.jimdo.com/

Praegusel hetkel 3.7 miljonit inimest magab, 2.3 miljonit armub, 4.1 miljonit sööb ja ainult üks armas isik terves maailmas loeb mu sõnumit. Head ööd!

Advertisements