“Kallis, kas ma olen liiga paks?” – Kuigi naistele meeldib kangesti komplimente norida, siunates oma kehakaalu ja välimust üldse, ei meeldi meestele sellise ahastamise kuulmine üldse. Ebakindlus ei ole seksikas. Kui ta on sinuga koos, siis ilmselgelt peab ta sind ilusaks ja enda jaoks küllalt heaks. Kui sa tõesti pole enda välimusega rahul, siis tee midagi, et seda muuta.

“Sõida ettevaatlikumalt!” – Ära kommenteeri autos oma mehe sõiduoskusi. Viimane asi, mida ta tahab roolis olles kuulda, on sinu kaeblemine selle üle, kui kiiresti ja ohtlikult ta ikka sõidab. Kui sa just ei taha koju jalutada, siis pigista lihtsalt silmad kinni ja istu vaikselt, kuni sõit läbi saab.

“Käitu parem korralikult!” – Isegi kui mehed mõnikord lapsikult käituvad, ei ole hea mõte manitseda neid nagu lapsi. Eriti halb idee on kutsuda teda korrale tema sõprade silme all. Naiste jaoks on oma teisepoole eest hoolitsemine loomulik tegevus, kuid liiga emmelik käitumine teeb ta ilmselt pigem tigedaks kui tänulikuks. Jäta tema kommete ja muu üle tänitamine ta ema hooleks.

“Kas sa ikka mäletad, et prügi tuleks välja viia.” – Kõik teavad, et kui tahad mehelt midagi saada, siis tuleb talle seda öelda. Meeles tuleb aga pidada, et sama asja korrutamine aina uuesti ja uuesti, ei taga sulle midagi. Tõenäoliselt lülitab ta ennast hoopis poole jutu pealt välja, kui sa talle kümne minuti sees juba viiendat korda ütled, et prügikast on täis.

“Oeh, sinu sõber on nii seksikas.” – Jah, loomulikult tahab ta, et tema sõbrad sulle meeldiksid ja te läbi saaksite. See aga ei tähenda, et ta tahaks näha sind oma semu kõhulihaste järgi vesistamas või kuulda sind teda uneleva häälega kiitmas.

“Otsusta sina” – Kui mees palub sul midagi ära otsustada või arvamust avaldada, siis ära ürita vastutust tema kaela veeretada. Kui sa palud tal pidevalt enda eest otsuseid teha, siis jääb sinust täieliku tallaluse mulje. Ja mitte ainult teistele, vaid kahjuks ka talle. Otsustusvõimetud inimesed ei ole väga atraktiivsed. Ja kui sa tõesti sunnid teda enda eest otsustama, siis ära vähemalt pärast tulemuse üle kurtma kuku.

Advertisements