*Samm nr: 1: OLE TÄHELEPANELIK+ÜLLATA TEDA:

Kuigi see on ammu kuuldud tõde, ei pea poisid seda meeles..Kui su tüdruk on ostnud endale uue seeliku või kleidi, käinud juuksuris või hankinud uue huuleläike, siis märka seda..Okei, kutina on kindlasti raske vahet teha huuleläike toonidel, aga kui su armsam tuleb sinuga kokkusaamisele kelmika uue seelikuga, siis võiksid teda komplimendiga kostitada.. “Wow, kui vinge seelik!!”.. Kindlasti teeb see tuju hetkega paremaks..Meenuta ka seda, millal sa viimati oma kallimale lilli kinkisid..Kui sa selle peale kauem kui viis sekundit mõtlema pead, oli see ilmselgelt liiga ammu ja võiksid teda üllatada palju sagedamini..

*Samm nr: 2: OLE DZENTELMEN:

Kui sina tahad end suhtes olles tunda kuningana, pead oma tüdrukut kohtlema kuningannana..Ei saa aru?? Lihtsamast lihtsam- kui sa tahad, et su pruut sind ülistaks, siis sa pead sa vastama talle samaga..Ava talle sööma minnes kohviku uks või aita mantel selga..Nii lihtsana tunduvatest asjadest ei tee poisid enamikul juhtudel üldsegi väljagi..Ära lase tal tassida rasket kotti, kui sul endal on käed täiesti vabad!!

*Samm nr 3: ÄRA RÄÄGI PIDEVALT OMA ENDISTEST PRUUTIDEST:

Pole kahtlustki, et sa oled jõle kõva kutt, kui oma eelmise tüdruku maha jätsid, sest ta oli nõme suudleja ja ei saanud sinust aru..Aga usu, pigem hirmutab see tüdrukut ja paneb arvama, et võiksid temaga samamoodi käituda..Lisaks unusta kindlasti jutud “Kuidas me eelmise tüdrukuga..”. Kedagi, kõige vähem su praegust pruuti huvitab see, mida sa oma eksiga nädalavahetusel või eelmisel suvel tegid..kui sa koguaeg räägid minevikusümdmustest pole sa ilmselt oma eelmisest armastusest/armumisest üle saanud..Järelikult pole mõtet ka tüdruku ootusi petta, jättes mulje, et teie armulugu kestab kaua, kui ta on sinu jaoks vaid lohutus..

*Samm nr 4: KUI NÄED, ET MISKI TEDA VAEVAB, RÄÄGI TEMAGA JA OLE TOEKS:

Tüdrukud on tavaliselt emotsionaalsed, jooksevad oma muret kurtma esmalt sõbrannadele, aga seejärel kindlasti ka sulle..Kuid on ka selliseid neide, kes ei taha oma südamevalu teistele välja näidata ja elavad enda sees läbi..Et, midagi on valesti, saab aru nende käitumisest..Püüa oma kallimaga rääkida, sisenda talle, et oled toeks, ükskõik, mis mure tal ka ei oleks..Usu, ta hindab seda ja on sinuga veel parem..

*Samm nr 5: PEA MEELES TEIE ÜHISEID TÄHTPÄEVI:

Tüdrukud on alati meistrid teie suhtega seotud kuupäevi meeles pidama ja neid sulle meelde tuletama..Kas või teie esimest suudlust või päeva, millal otsustasite, et teist saab paar..Nüüd on sinul aeg ohjad enda kätte võtta ja üllatada oma tüdrukut romantilise õhtuga teile kahele või mõne armsa kingitusega, mis meenutab teile olulist päeva..Vihjeks: see võib olla kas või raamitud pilt teie esimesest koos veedetud päevast (muidugi, kui selline pilt üldse eksisteerib)..Sulle nii tühisena tunduv kink võib su tüdruksõbrale tähendada palju enamat..

*Samm nr 6: ÄRA RÄÄGI SÕPRADELE TEIE SUHTE ÜKSIKASJU:

See on kõige nõmedam asi, mida üks kutt üldse teha saab- rääkida edasi palju, mis on mõeldus vaid teile kahele..Sul pole vaja rääkida oma sõpradele seda, kuidas teile meeldib teineteise kaisus mõnuleda..Lisaks hoia oma suu kinni neil teemadel, mis puudutavad su pruudi omapärasid..Pole vaja sõpradele pasundada sellest, kui nõmedalt kaua sa alati tema järgi ootama pead..Kui sõprade ees on vaja mängida karmi kutti,otsi selleks mõni muu moodus, mitte oma tüdruku kritiseerimine..

*Samm nr 7: ÄRA EELISTA KOGUAEG SÕPRU TEMALE:

Muidugi on äge sõpradega vutti vaadata või piljardit mängida, aga mitte siis, kui su tüdruk on teinud plaane teile kahele õhtu sisustamiseks..Me kõik oleme kuulnud neid lauseid. “Aga ma lubasin oma sõpradele”. Kui sa tahad sõpradega veeta rohkem aega kui temaga, pole mõtet ju üldse suhte nimel pingutada..Loomulikult tuleb ka sõprad jaoks aega leida, kuid esmatähtis on siiski teie suhe..

*Samm nr 8: ÄRA KISU PIDEVALT ÜLES VANU PROBLEEME:

See vigga on omane nii tüdrukutele kui ka poistele..Oletame, et te tülitsete,loobite teineteise pihta solvanguid, lepite ära..Ja järgmine kord, kui millegi pärast riidlete, hakkad sa talle ette heitma viimase tüli ajal öeldut..See, et ta sulle vihahoos ütles, et sa lõpuks ometi suureks kasvaksid, peaks olema ammu unustatud teema..Pole mõtet otsida uut vaidlust vanadest ja ammu lahendatud probleemidest..Tuleb meeles pidada, et tüdrukud on emotsionaalsed ja võivad vihaga inetusi öelda, kuid viie minuti pärast ei mäleta nad midagi..Siis on sinu ülesanne olla targem ja mitte neid inetusi meenutama hakata..

*Samm nr 9: ÄRA NÕUA TEMALT SEDA, MIDA SA ISE NIIKUINII EI TEEKS:

Teada-tuntud suhteõpetus kõlab nii: oma partnerit ei tohi hakata muutma, vaid teda tuleb võtta sellisena, nagu ta on..Nõuda tüdrukult, et ta paar kilo alla võtaks, samal ajal, kui sina käisid viimati spordisaalis kolm aastat tagasi, on mõeldamatu..Vingumine, et su sõprade pruudid on hoopis teistsugused ja teevad asju paremini, ei sobi ka absoluutselt..Vaata parem kriitiliselt enda käitumist ja suhtlust sõpradega, enne kui hakkad oma kallimalt nõudma, et ta ei oleks sõbrannadega nii palju koos..

*Samm nr 10: TULETA TALLE MEELDE, KUI KALLIS TA SULLE TEGELIKULT ON:

Ära võta teda iseenesest mõistetavalt..Ta on ilus ja äge tsikk, kellel võiks olla palju austajaid, kuid ta on oma kallimaks valinud sinu..Seega oska seda hinnata..Tunnista talle, kui armas inimene ta on, räägi, mida sa tema vastu tunned ja kui õnnelikuks ta sinu teeb..Usu mind, su tüdruk on hetkega õnne tipul, kui kuuleb, millised su tunded on..Ära karda neid tundeid välja näidata..See ei tee sinust õrna nohikut, pigem annab sulle tüdruku silmis väärtust juurde..

 

Advertisements