Milline on sinu partner voodis? Kas kalk ja kaalutlev või meeldib talle eksperimenteerida?
Käesolev arhetüüpne kokkuvõte annab infot sodiaagimärkide erinevusest erootilises võtmes. See ei tähenda, et vastav päikesemärk just nii seksuaalelus käitub. Kui uurite välja ka oma veenuse- ning marsimärgi, saate märksa adekvaatsema pildi. Seksuaalsus on astroloogias planeetide Veenus ja Marss valitseda. Veenus näitab, mis teeb teid õnnelikuks, mis teile meeldib, kuidas saate rahulduse. Kui tahate kedagi rahuldada, vaadake, kus on tema Veenus¹. Naise sünnikaardis on Veenus tema naiselik mina ja seksuaalse olemuse näitaja. Mehe jaoks ürgnaiseideaal – naine, kellesse mees armub, kelle poole teda tõmbab.

Marss näitab, mida inimene tahab, kus ja kuidas rakendab/taastab energiat. Mehe sünnikaardis on Marss tema mehelik mina ja seksuaalse olemuse näitaja. Näitab, kuidas mees tahab end maksma panna, millega samastab oma mehelikkust. Naise jaoks ürgmeheideaal – mees, kellesse naine armub, kellega toimib keemia.

JÄÄR on otsekohene, võitlusvalmis, pulbitsevalt energiline ja tugeva seksuaalsusega. Nii on ka need mehed kõige ürgsemas mõttes mehelikud: jultunud, vaprad, julged, mõtlematud, osavad ja tavaliselt püüdlikud armukesed. Neile meeldib jälitada, kuid muutuvad palju igavamaks, kui abielluvad. Suhetes pole eriti peenetundeline ega oska arvestada partneri tunnetega.

Naine on väga impulsiivne. Peenus ja tundelisus pole omased. Ta on otsekohene (tuleb, patsutab seljale ja esitab oma soovid) – aus ja väga sõltumatu naine. Tal on oma elu elada ja alati kiire, mees kas mängib kaasa ta mängu või mingu oma teed – pisaraid valada ega unistada pole aega ega vajadust –, kes otsib, see leiab uue jälle. Saab suurepäraselt ka üksinda hakkama. Nii naisele kui ka mehele on omane varakult tärkav seksuaalsus ja üsna noorelt algavad suhted. Kumbki ei talu klammerdumist.

SÕNN on eriti sensuaalne märk. Tugev seksuaalsus ja võimsad tundepuhangud, kuid tavaliselt kontrollitud tohutu tahtejõuga. Äärmuslikult armukade, õigemini omanikutundega. Mees tahab end maksma panna materiaalsusega. Tunneb kohustust kindlustada partnerit, aga võib suhtuda ka seksi kui lihtsalt ostetavasse kaupa. Põikpäine. Tihti ärritub nagu laps, kui ei saa mida tahab. Tõmbab rahuliku ja isegi emaliku naise poole, kes on tundlik ja passiivne. Oluline on ka meeldiv välimus. Naine on tugeva tahtejõu ja seksuaalsusega, aga enamasti tahab kellelegi alluda, armastab mugavust. Väline ilu, komfort, tihti ka luksus mängivad tunde tekkimisel päris suurt rolli. Teab hästi, mis teisele rahuldust pakub, oskab õrnutseda ja hoolitseda. Puhkeb tõeliselt õitsele koos õige partneriga. Ekstravagantne targutaja võib Sõnni isegi hirmutada.

KAKSIKUD tahavad avaldada muljet rääkimisega, püüavad näidata, kui targad, osavad ja teravmeelsed nad on. Nii naised kui ka mehed pelgavad perverssusi ja armastavad delikaatsust. Mees ei ole eriti tugeva seksuaalsusega ega ka armukade. Võib näida tundetu ja olla üsna vanamoeline suhtumises seksuaalküsimustesse. Lähenemine on delikaatne ja tagasihoidlik, sest üliseksuaalsed naised hirmutavad teda. Ta kardab liigset seotust. Tihti on ta naistele suur mõistatus. Juttu võib olla rohkem kui tegusid.

Naisele meeldib flirt, aga hoiab meeleldi füüsilist distantsi. Võib käituda ka väga demonstratiivselt, isegi väljakutsuvalt, kuid on muutlik ja mittepüsiv oma soovides. Kunagi ei või täpselt teada, missugused on ta kavatsused. Tunded võivad muutuda väga kiiresti, nad väsivad kergesti kindlast suhtest, ei talu klammerdumist. Paljudel on korraga mitu suhet.

VÄHK on väga tugeva seksuaalsusega ja mingil juhul pole seks tema jaoks mäng ega midagi kerget. Väga tundlik, tundeline ja suurepäraselt partnerile häälestuv nii emotsionaalselt kui ka seksuaalselt. Armukadedad ja tujukad on mõlema soo esindajad.

Mees mõistab hästi naisi ja soovib olla vajalik ning nõutud. Parim armuke, mõistev ja õrn kaitsja. Oma tahte maksmapanemiseks pole just kõige tugevam, sest ei teadvusta tihti, mida teeb või tahab, palju on alateadlikku käitumist ja seetõttu ka oma ihadele järele andmist.

Naine vajab tugevat kindlustunnet ja seotust koduga, sestap on klammerduv, kaastundlik, alalhoidev ja isegi emalikult hoolitsev partner. Need, kes hindavad vabadust ja mõtlevad vaid väikesele seiklusele, olgu ettevaatlikud: kummastki soost Vähi käest üheöösuhtega ei pääse (kui tema seda ei taha)!


LÕVI
on väga tugeva seksuaalsusega, aga oskab seksuaalelu kontrolli all hoida. Väga õiglane, austab teisi ja tahab austust ka vastu. Mees püüab avaldada muljet teatraalsuse, dramaatilisuse ja heldusega. Tihti pillav – mida suurem on soov, seda kallimaid kinke teeb. Seksuaalsuhetes võib olla paljude pisiharjumustega ja isegi väiklane. Sama tuline nagu Jäär, aga ohtlikum, võib tõsiselt vihastada ja karmilt käituda. Armukadedus on levinud joon.

Naine on väga romantiline, isegi sentimentaalne. Talle meeldib mehe aupaistes ja kuulsuses särada, aga tavaliselt tunneb uhkust selle mehe üle, kellega end seob. Tahab olla kõige-kõige-kõige. Mitte lihtsalt tähelepanu, vaid vaimustust, tunnustust ja lugupidamist tuleb talle pakkuda. Ei kannata mingit alandust, milleks peab ka truudusetust. Kui kõik sobib, võib olla väga mänguline ja helde partner.


NEITSI
ei räägi armastusest, teeb pigem õhtusöögi ja lõõgastusmassaa˛i – tahab teha teise heaks midagi praktilist. Eraelus on palju tundlikum kui üldsusele demonstreerib. Paistab tihti vaoshoitud ja jäine – see on mask! Seksuaalne stiimul ei ole väga tugev ja muretseb selle pärast (tegelikult pole põhjust).

Mees tahab muljet avaldada töö, osavate käte, tarkuse ja detailide tundmisega. Abi- ja teenimisvalmidus peab andma naisele märku huvist tema vastu. Enne algab sõprus ja kollegiaalsed suhted, siis võib-olla muu. Naine kritiseerib ja hindab mehi, analüüsib seksi. Suhetes distsiplineeritud, andunud, natuke puritaanlik. Väga häbelik, puhtusele orienteeritud, oskuslik, metoodiline, aus ning truu. Suurepärane armuke ja armastades nõus pidevalt teie soovidega arvestama ning teid teenindama. Loll, must ja laisk naine või mees ei jõua kummastki soost Neitsiga kuigi kaugele.

KAALUD pole eriti kirglik märk ja on väga vanamoodne, ei taha enamasti eksperimenteerimist. Seks peab olema isiklik, romantiline, viisakas, isegi ametlik. Suhtlus ja sõnaline kontakt on väga olulised. Valmis alati kokkuleppele jõudma, aga ainult reglemandi piires. Osa mehi on erinevad – huvitatud paljudest kogemustest (Casanova), ja üritavad ära proovida kõikvõimaliku, mida seksuaalmaailm pakub. Lõbu on olulisem kui kirg.

Kaalude mees võib oma kurameerimisosavusega peaaegu iga naise hetkeks rajalt kallutada. Naine on enamasti väga vaoshoitud, mõnikord külmalt kaalutlev ja arutlev, muretseb reputatsiooni pärast. Ootab mehelt kena ja romantilist kurameerimist, rahulikkust, ettevaatlikkust, välist kenadust ja isegi trenditeadlikkust rohkem kui kirglikkust. Harmooniline koostöö, mitte rünnak, on see, mis temani viib. Tingimuste nõudja nii armastuses kui ka seksis.

SKORPION kannab endas väga tugevat seksuaalsust, mis ei ole ainult füüsiline, vaid ka äärmine emotsionaalse läheduse vajadus. Seks on emotsionaalse energia kanal. Mehed on kirglikud ja maagilised, kes mõjuvad ligitõmbavalt või eemaletõukavalt – igal juhul kutsuvad esile tugevaid reaktsioone. Ei kannata manipuleerimist ega truudusetust, on äärmiselt armukadedad ja kannatamatud. Partnerile esitab suuri nõudmisi ja armastab eksperimenteerida. Naine on samuti intensiivselt füüsiline, emotsionaalne ja väga tundlik. Seejuures alati tugeva tahtejõuga. Tahab tunda end vajalikuna ning mehe passiivsuse korral isegi õrritada veidi agressiivsemalt käituma (kui on armukade, tähendab armastab). Võib teinekord olla kitsarinnaline ja väga armukade, tugeva omanditundega. Skorpion on alati hõivatud mingist kirest, kui see on elust kadunud, on ta nagu surnud.


AMBUR
on üsna tugeva seksuaalsusega märk, aga käitub suhetes proosaliselt, samas peab kõik vastama moraalsetele ning eetilistele standarditele. Ambur on uskumatult muutlik märk ja seejuures vapustavalt aus. Ei kannata kavaldamist ega argust. Mehe jaoks on seks lõbu, sport ja iga kord usub ise, et ka tõeline armastus. Partner peab olema semu, kellega on tore kõike koos kogeda. Kui kirg möödas, ütleb selle ausalt välja.

Naine on väga idealistlik ega suuda kohtuda reaalsusega, ei armasta faktidele näkku vaadata. Otsib ideaalile vastavat meest. Väga tihti on oluline sportlikkus ja ettevõtlikkus. Seda naist on raske rahuldada, sest tal on peaaegu võimatu kohaneda teise tõelise tervikliku olemusega. Väga helde inimestega, kellesse on kiindunud, aga tihti jõhkralt aus ja taktitundetu – ka kõige hellematel hetkedel.

KALJUKITS on väga tugeva seksuaalsusega märk, aga hämmastava enesekontrolliga. Ta on tõsine ja arvestav inimene. Väga raske on väljendada armastust ja seksuaalsust. Mees on ülimalt ettevaatlik, vajab kindlustunnet, ei taha saada tagasilükatuks. Kardab kõige enam väljanaermist ja eriti ootab kiitust. Reklaamib end tihti materiaalse kindlustajana. Mõni tahab naise juures näha positsiooni ja raha.

Naine on tugev ja otsustusvõimeline. Talle on eriti oluline reputatsioon. Suhetes ettevaatlik ja tingimustenõudja. Hoiab end tugevalt vaos – kardab saada alandatud. Väga armukade. Tõelisi tundeid näitab siis, kui on kindel ohutuses. Kiindumuse korral üritab olla kasulik, ustav ja praktiline. Kunagi ei tea, missugused on tema tõelised tunded, sest harva demonstreeritakse neid avalikult. Kui väga tugevalt haiget ei saa, on vanemas eas vabam kui noorena.

VEEVALAJA suhe seksuaalsusesse on ultramoodne, väga avar, vaba, pole kindlasti �abloonne. Seejuures mitte eriti tugev kirglikkus, pigem eksperimentaalsus. Seksist huvituvad rohkem kui uurimisainest. See mees armastab mõistuslikku tegevust ja mulje avaldamiseks teeb intellektuaalse rünnaku, tõestab mõistust, on ettearvamatu. Ei tunne end hästi intensiivse emotsionaalsuse küüsis. Veevalaja mõjudega naised tõmbavad ligi huvitavaid, omapäraseid ja vahel ka väga sobimatuid ning imelikke mehi. Hindab suhtes vabadust, sõltumatust ja vihkab armukadedust. Suhtumises seksi valitsevad omad standardid. Tihti on mehed raskustes selle naise tunnete mõistmisega – ega ta isegi neis päris selgusel pole, ja nimetab kindluse mõttes armastust sõpruseks. Tark, aktiivne, ebatavaline, saladuslik ja sõltumatu persoon, kes pole liiga intensiivne, saavutab kindlasti edu mõlemast soost Veevalaja juures.

KALAD on ülitundelised inimesed, kes võivad olla väga ustavad, kuid ka vastupidi. Teda on kerge eksitada (eriti kui tarvitab alkoholi või narkootikume). Hingeliselt truu, füüsiliselt vaevalt. Mees on tundlik ja õrn, vajab ekstratunnetuslikke kogemusi ja kaldub seetõttu vahel salajastesse suhetesse, aga on väga loominguline ja oskab pakkuda naisele just seda, mida too parajasti vajab. Otsib emotsionaalsust, tundlikkust, pühendumist, salapärasust.

Naine tahab mehes näha vaimsust. Poeet, muusik või näitleja võivad äratada tõelise kire. Reageerib ka nõrgale abivajajale ja võib suhteid alustada kaastundest. Ta on püsimatu romantiline idealist, kes pole alati kindel selles, mida teeb. Tal on püüdmatud, tabamatud emotsioonid, armastus on tema jaoks salapärane ja seletamatu asi (sõnades üsna vilets väljendama). Parim partner ja suurim peavalu.

Advertisements