Oled sa kunagi mõelnud, mis teeb rohkem haiget? Öeldes midagi ja soovides, et poleks seda teinud? Või öeldes ei midagi ja soovides, et oleks? Ma arvan, et kõige tähtsamaid asju on kõige raskem öelda. Ära karda öelda kellelegi, et sa armastad teda. Kui sa ütled, võivad nad murda su südame.. kui ei, võid sina murda nende omad.
Oled sa kunagi otsustanud mitte paar olla, kuna kardad kaotada seda, mis sul selle inimesega juba oli? Su süda otsustab, kes talle meeldib ja kes mitte. Sa ei saa sundida oma südant. Ta sunnib ennast ise, kui sa seda kõige vähem oodata oskad või kui sa seda üldse ei taha.
Kas sa oled kunagi tahtnud kedagi armastada kõigi teiste asjade nimel, aga teine inimene oli selleks liiga arg? Mõned inimesed ehitavad enda ümber seinu, kuna kardavad liiga palju hoolida.. kartes, et teine inimene ei hooli nii palju või ei hooli üldse.
Oled sa kunagi eitanud oma tundeid kellegi pärast, kuna su hirm tema reaktsioonile on liiga suur?
Me valetame, kui me kardame.. kardame, mida me ei tea, kardame, mida teised mõtlevad, kardame, mida meist mäletatakse. Kuid iga kord kui me valetame, kasvab hirm suuremaks.
Elu on täis riske ja see eeldab, et me peame neist üle hüppama. Ära ole inimene, kes peab vaatama tagasi ja mõtlema, et mis oleks olnud, kui oleks teinud teisiti.
Pea meeles, kõik vajavad sõpru. Mõni päev võib tunduda, nagu sul puuduksid sõbrad. Pea meeles ja lohuta ennast teadmisega, et keegi seal väljas hoolib sinust. Igavesti.

Advertisements